„Konkurs Euro Moda”

• „Konkurs Euro Moda”
Shape Image One
„Konkurs Euro Moda”

Drodzy Przyjaciele, 12.05.2023 w Publicznym Przedszkolu nr 16, odbył się „Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno – Konkstrukcyjny „Euro – Moda”. Przedmiotem konkursu było przygotowanie i zaprezentowanie stroju przedstawiającego wybrany kraj europejski. W konkursie nasze przedszkole reprezentowała Maria Borcuch, z grupy „Borówki”. Marysia wybrała sobie Włochy i w takim też włoskim stylu przygotowała strój. Komisja konkursowa dokonała oceny zaprezentowanych strojów, biorąc pod uwagę: estetykę wykonania i ogólnego wyrazu artystycznego, sposobu zaprezentowania stroju, zgodności zaprezentowanego stroju z przedmiotem i celem konkursu a także pomysłowość i oryginalność przedstawianego wybrany kraj europejski. Organizatorom dziękujemy za pięknie przygotowany konkurs i niezwykle miłe przyjęcie. A Marysi dziękujemy za odwagę i wspaniały występ.